Bylinná parní lázeň BAOBAB

využívá léčivou sílu vody v kombinaci s léčivými bylinami a solí z mrtvého moře Dr. Nona, k napařování nebo inhalaci dle zaměřené procedury, přání a potřeb klienta. Po ukončení se tělo pouze lehce osuší.
Délka procedury je cca 30 minut a stojí 200,-Kč.
 

Příznivé účinky bylinné parní lázně:

· Zpevnění a zlepšení struktury pokožky
· Regenerace těla, podpora tvorby nových buněk
· Zvýšení imunity organismu
· Zmírnění bolestí pohybového aparátu a svalů
· Odstranění křečí a prohřátí svalstva
· Zlepšení krevního oběhu 
· Stimulace endokrinního systému
· Vyčištění pokožky, zvýšení její pružnosti a tónusu
· Podporuje hubnutí a pomáhá při potlačení celulitidy
· Podpoří detoxikaci těla
 

 

V bylinné parní lázni BAOBAB při teplotě 40 – 55°C s vlhkostí až 100% se dosáhne jedinečného klimatu, které působí blahodárně na lidský organismus. 
Díky prohřívání organismu se uvolní svalové i nervové napětí, vyčistí se póry, dochází k celkové relaxaci, osvěžení, povzbuzení a dalším pozitivním účinkům na tělo. Horká pára stimuluje krevní oběh, vyplavuje z těla toxické látky, příznivě působí na pleť a pomáhá, díky překrvení, od pocitu únavy, stresu a depresi.
Při aplikaci páry obohacené o vonné byliny a soli z mrtvého moře se čistí pokožka, podporuje se její elastičnost a pokožka si doplní potřebné minerály. 
 
Parní lázně lze aplikovat jako podpůrný prostředek při dýchacích onemocněních, rýmě, zánětu průdušek, astmatu, revmatismu, svalovým onemocněním a poruchách prokrvení. Vlhký vzduch rozpouští i silné vrstvy hlenu a zklidňuje bolestivá místa. Celkově stimuluje celý organismus a účinky páry díky vysoké vlhkosti jsou vhodnější než saunování. Při napařování dochází k výraznému pocení a prohřívání organismu, což má za následek aktivování detoxikačních procesů a spalování tuků a tím je výraznou podporou při hubnutí. Během inhalace páry se otevírají póry, z pokožky se vyplavují nečistoty a bylinky působí regeneračně na pokožku. Inhalaci lze využít při léčbě akné i různých druhů kožních onemocnění.