Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je nová neinvazní technika masáže obličeje, pomocí arganového a vonného obličejového oleje. Je vysoce účinná při vyhlazení vrásek a kontur obličeje. Příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení v kůži, prokrvením povzbudí krevní oběh, zlepšuje barvu kůže a její dýchání, dochází k rychlejšímu odplavení odpadních látek. Působení tlakem urychluje odplavení kyseliny mléčné, zmírňuje svalovou únavu. Urychlení tkáňového metabolismu má za následek úbytek podkožního tuku. Odstraní z kožního povrchu zbytky zrohovatělé kůže, tím získá kůže lepší a svěží vzhled. Zmírňuje únavu obličeje a působí příznivě na nervovou soustavu. Masáží se uvolní napětí obličeje.

Délka procedury je cca 60 minut a stojí 550,-Kč.

 

Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jsme psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Touto metodou se dá, proti tomuto jevu, účinně bojovat, a tak pomoci klientovi nejen k lepšímu vzhledu, ale i psychicky.
Manuální lifting dokáže nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% k celkovému zlepšení psychiky klienta.
Tato masáž brání nadměrnému stárnutí pleti, vzniku vrásek, zpevňuje kontury obličeje, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.