Klasické masáže zad, šíje, rukou a celkové masáže

Masáž zad a šíje, prokrví tělo, uvolní napětí a vede ke zmírnění stresů. Délka procedury je cca 30 minut a stojí 250,- až 350,-Kč.

Reflexní masáž plosek nohou, přispívá k odstranění bolestí kosterního systému, zmírnění blokací zad a kloubů a prokrvení končetin. Délka procedury je cca 30 minut a stojí 250,- až 350,-Kč.

Masáž celková je masáž rukou, nohou, zad a šíje, přispívá k prokrvení pokožky, odstranění bolestí kosterního systému, regeneraci šlach, vazů a detoxikaci organismu. Délka procedury je cca 60 minut a stojí 500,- až 650,-Kč.

 

 

Masáže jako relaxace i pro posílení zdraví

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, který se užívá k odstranění bolesti, navození dobré nálady a k zotavení svalstva již po celá tisíciletí. Masáže tedy představují vhodné obohacení péče o celé lidské tělo a jeho zdraví a také k zvýšení kondice. Pokud Vás například trápí bolesti nohou, nebo zad, mohou Vám masáže pomoci! V dnešní době plné stresu a nervozity jsou masáže perfektní součástí relaxace. Masáže jsou navíc velmi prospěšné a přinášejí mnoho příznivých účinků pro naše tělo.
Pozitivní účinky masáží
Masáže mají mnoho pozitivních účinků. Jedná se především o prokrvení. Prokrvení díky masáži urychluje přísun kyslíku a živin v dané části, čímž se zvyšuje a zrychluje odplavení odpadních látek a tedy jejich zadržování ve svalech. Díky výše popsanému vyplývá, že masáž prospívá k celkové regeneraci organismu. Nejen, že mají masáže příznivý vliv na fyzickou stránku člověka, ale masáže pozitivně působí také na našeho ducha. Dochází k celkovému uvolnění a odstranění stresu a únavy, která se více, či méně dnes už týká skoro každého z nás.
Využívání masáží je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.
Vhodně zvolená technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.  Lze jí docílit vyšších výkonů (sportovní masáž) nebo naopak navození klidu a pohody (relaxační masáž).