NONA procedury

Slouží pro posílení imunity těla, harmonizaci organizmu, odstranění stresů a zmírnění zánětlivých a bolestivých stavů kostí a tkání. Je to kombinace kosmetických, kadeřnických a masérských procedur s využitím přípravků Dr. NONA, které obsahují kromě vysoce mineralizované vody mrtvého moře i jedinečný HALO komplex, který umožní obnovu a regeneraci buněk. 

Harmonizace těla pomocí vonných olejů, dotykové terapie s použitím očistných tělových svící, pomůžeme k zharmonizování a zklidnění organismu. Délka procedury je cca 30 minut a stojí 250,-Kč.

Hedvábné ruce je masáž rukou s použitím koupelí ze solí z mrtvého moře, vonných olejů, bahna mrtvého moře a tělového mléka Dr. Nona, přispívá k zlepšení lokálních zánětlivých stavů, vyživení pokožky rukou, regeneraci šlach, vazů a zmírnění zánětlivých stavů karpálních tunelů, odstranění pigmentových skvrn a detoxikaci organismu. Délka procedury je cca 30 minut a stojí 300,-Kč.

Master CLASS je harmonizace těla pomocí vonných olejů a dotykové terapie, vyživení pokožky obličeje s použitím kosmetických přípravků firmy Dr. Nona, které obsahují minerály mrtvého moře a jedinečný obnovující HALO komplex pro výživu pokožky a obnovu buněk v těle s jemnou masáží pokožky. Délka procedury je cca 45 minut a stojí 450,-Kč.

Mořská energie je masáž rukou, zad, šíje a nohou spojená s pealingem těla pomocí solí z mrtvého moře, vonných olejů a dotykové terapie, následný zábal a vyživení pokožky těla kosmetickými přípravky firmy Dr.Nona, které obsahují minerály mrtvého moře a jedinečný obnovující HALO komplex pro výživu pokožky a obnovu buněk v těle. Délka procedury je cca 45 - 60 minut a stojí 650,- až 750,-Kč.

Motýlí terapie je harmonizace těla pomocí vonných olejů a dotykové terapie s použitím očistných tělových svící, následné vyživení pokožky obličeje kosmetickými přípravky firmy Dr.Nona, které obsahují minerály mrtvého moře a jedinečný obnovující HALO komplex pro výživu pokožky a obnovu buněk v těle s jemnou masáží pokožky. Doplněné o dílčí masáž dekoltu, dlaní rukou, nebo plosek nohou. Délka procedury je cca 90 minut a stojí 950,-Kč

Používáme produkci „Dr. Nona”, což  je vysoce kvalitní řada kosmetiky.  Je vytvořena na základě revoluční technologie, která spojuje jedinečné vlastnosti minerálů Mrtvého moře a aromaterapie. Představuje kombinaci  moderní medicíny a východní léčitelské tradice. Využívá nejnovější poznatky z oblasti biotechnologie a patentované know-how společnosti.
 

Složení jednotlivých produktů je založené na vědeckých poznatcích fytoterapie, aromaterapie a balneoterapie. Pravidelné používání našich produktů zpomaluje proces stárnutí tkání a orgánů a podporuje regeneraci organizmu na buněčné úrovni. V preparátech Dr. Nona  je obsažena podstata Mrtvého moře s jeho bohatstvím. Díky těmto produktům ucítíte, jak se Vaše tělo probouzí a mobilizuje všechny rezervy v boji o zdraví, sílu a krásu.