Aplikace tělových svící

Harmonizace těla s použitím očistných tělových svící, vonných olejů a dotykové terapie, přinese klientovi zmírnění lokální bolesti, zharmonizování a zklidnění organismu. 
Délka procedury je cca 30 minut a stojí 250,-Kč

 

Očistné tělové svíce                                 

Jedná se o starověkou metodu léčby, kterou lidstvo zná a úspěšně využívá již tisíce let.
Použití tělových svící se řadí do alternativních přírodních metod. Procedury s tělovými svícemi nejsou nijak bolestivé, ani nepříjemné, svíčka nepálí, jen příjemně prohřívá. 
Před začátkem procedury i bezprostředně po ní je nezbytně nutné dodržovat pitný režim. Tělové svíce se mohou přiložit na jakoukoliv část lidského těla, kromě srdce a temena hlavy.  Samotné hoření svíce trvá patnáct až dvacet minut, pak klient ještě nějakou dobu odpočívá. Procedura pomocí svíce, doznívá v těle ještě dalších šest hodin. Změnu klienti cítí ihned po první aplikaci, nicméně tyto procedury by se měly po určité době opakovat. Samozřejmě záleží na konkrétním stavu klienta. Například u chronicky usazených dutin je to až deset sezení. 
Terapie pomocí tělových svíček patří k velmi příjemným procedurám a mnoho lidí na ně chodí i za účelem relaxace. 
 
Tělová svíčka uvolňuje energetické bloky a tím spouští samoléčebný proces organismu. Energie proudí i do orgánů, které blokáda dosud oslabovala. Rovněž působí velmi dobře na oblast a bolesti kloubů, a to i po zraněních nebo operacích. Svíce se dají použít i k uvolnění napětí z přepracovanosti, jako relaxační či pro meditační účely, nebo k uvolnění nahromaděných emocí.
 
Účinky svící:
• Tlumí bolesti – zubů, uší, kloubů, 
• Mírní záněty - např. trojklaného nervu, krční páteře, svalů a vazů
• Pomáhají rozproudit lymfu, čistí lymfatický systém
• Používají se při astmatu, bronchitidách nebo zánětech dýchacích cest. 
• Účinné pro oblast jater, štítné žlázy a ledvin,
• Tlumí gynekologické a trávicí problémy, hemoroidy, atd. 
• Usnadňují hubnutí, posilují imunitu
• Eliminují depresivní stavy a stres
• Podporují potenci 
• Zlepšují záněty močových cest a měchýře, alergie, ekzémy 
• Podporují hojení jizev a regeneraci těla po úrazech
 
Očista čaker a energetických center
Existují i svíce čakrové, jsou určeny k uvolnění blokád v energetických centrech těla. Každá z nich má jinou barvu, která se volí podle konkrétních problémů klienta. Jednotlivé čakry nebo celý čakrový systém se ošetřuje na přesně určených místech na těle. V oblasti každé čakry se vyskytují jednotlivé orgány, které se tak dají čistit. Je proto nutné se řídit orgánovými drahami, které probíhají celým lidským tělem. 
 
Další speciální kapitolou jsou pentagramové svíce, které se využívají pro diagnostiku problémů.
 
Tělové svíce lze použít na jakékoliv místo na těle (mimo srdce a temene hlavy), bez omezení věku.
 
Tělové svíce nemají žádné vedlejší účinky ani věkové omezení. Někdy se může pacientům po proceduře točit pár minut hlava. Použití svící nevylučuje paralelní jinou léčbu nebo užívání medikamentů. U dětí rozhoduje nikoliv věk, ale schopnost ležet nebo sedět v klidu půl hodiny. Procedura je příjemná a změnu klient cítí téměř okamžitě. Lidé jsou většinou velmi překvapeni, jak příjemná zkušenost to je.