Masáže proti celulitidě

Pryč se slaninkou je masáž hýždí a nohou proti celulitidě, prováděná speciálními vonnými oleji a přípravky CELULIT s následným zábalem k vyživením pokožky přípravky, které zmírňují projevy celulitidy. Masážní hmaty a použité přípravky zvyšují prokrvení pokožky a přispívají k lepšímu odvodu škodlivin z těla. V kombinaci s upraveným pitným režimem velice účinně zmírňují celulitidu. Délka procedury je cca 45-60 minut a stojí 550,- až 650,-Kč.

 

Celulitida neboli pomerančová kůže trápí obrovské množství žen. Je důvodem, proč se některé ženy za své tělo stydí. Je to opravdu velice nepříjemná obtíž. Existuje sice mnoho rad, jak celulitidu odstranit, ale ženy si většinou stěžují, že nic nezabírá. Masáže v kombinaci s parním boxem jim mohou ve většině případů účinně pomoci. Pokud masáž spojíme s ostatními doporučenými praktikami, docílíme  kladných výsledků.
 
Vznik celulitidy je poměrně jednoduchý proces, související i s nedostatečným prouděním lymfy v organismu a odváděním odpadních látek. Je to důsledek hromadění tukové tkáně na určitém místě na těle. Tam se tukové buňky nejprve rozmnoží, což způsobuje z velké části hormon estrogen. Proto se celulitida objevuje povětšinou u žen. Estrogen také změkčí podkožní vazivo, takže tukové buňky se mohou rychleji rozšiřovat a zvětšovat. Nelze však všechno svádět jen na hormony. Vina je také na naší straně. Špatnou životosprávou a nedostatkem pohybu totiž celulitidu velice podporujeme.
 
 
Celulitida se může projevit již v mládí. Často se objevuje při používání hormonální antikoncepce. Poté začíná ženy velmi trápit v těhotenství. Nakonec je tímto problémem postiženo až 80% žen. Větší riziko je u žen obézních. Postihuje však velmi často i ženy štíhlé. I když je to nepříjemné, tak celulitidu zcela odstranit nejde, a to ani masážemi. Lze však zastavit její zhoršování a vylepšit vnější estetický dojem.
 

Příznivé účinky:

· Pomáhá při detoxikace 
· K vyživení pokožky vitamíny A, C, E
· Má hluboké hydratační účinky
· Stimuluje přirozený regenerační proces buněk